gondolom a Rush mód semmit nem mond neked, mikor fedezékről fedezékre haladva kell előrenyomulni és visszatolni az ellenséget a saját vonalaik mögé... tök uncsi, mikor arra vársz, hogy meggyógyulj a medkittől egy sarokban, aztán egyszercsak kirobbantják mögüled a falat. abban sincs semmi hangulat, mikor látod, hogy egy tank tizedeli a csapatodat, te még épp spawnolsz, gyorsan váltasz engineerre (igen, ez a módja a tank kiszedésének, nem az, hogy vársz a másikra, hogy megtegye, aztán anyázol, ha nem teszi) - és a lehető legjobb spawnhelyet választva egyből seggbedurrantod a tankot. de mindezeken felül az a legunalmasabb, mikor elfogy már az összes respawn ticketetek, de az utolsó mcom állomásnál jártok, ha valakit leszed az ellen, vége a játéknak, de ti mégis beveszitek és berobbantjátok. többször is jártunk már így, elképzelésed sincs, micsoda katarzist él át az ember olyankor
