28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3 - gameplay bemutató (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

rootshaper
rootshaper [1614]
mintha a CoD-ban ilyen nem lenne
gondolom a Rush mód semmit nem mond neked, mikor fedezékről fedezékre haladva kell előrenyomulni és visszatolni az ellenséget a saját vonalaik mögé... tök uncsi, mikor arra vársz, hogy meggyógyulj a medkittől egy sarokban, aztán egyszercsak kirobbantják mögüled a falat. abban sincs semmi hangulat, mikor látod, hogy egy tank tizedeli a csapatodat, te még épp spawnolsz, gyorsan váltasz engineerre (igen, ez a módja a tank kiszedésének, nem az, hogy vársz a másikra, hogy megtegye, aztán anyázol, ha nem teszi) - és a lehető legjobb spawnhelyet választva egyből seggbedurrantod a tankot. de mindezeken felül az a legunalmasabb, mikor elfogy már az összes respawn ticketetek, de az utolsó mcom állomásnál jártok, ha valakit leszed az ellen, vége a játéknak, de ti mégis beveszitek és berobbantjátok. többször is jártunk már így, elképzelésed sincs, micsoda katarzist él át az ember olyankor
Royce95
Royce95 [263]
Elmondanád hogy mi abban a hangulat hogy futkározol egyik zászlótól a másikhoz mint egy hülye?
Balanses
Balanses [2136]
A sztori meg a hangulat két különböző dolog. Ha egy játéknak nincs története attól még hangulata lehet. Abszolút sötét és kibaszott buta vagy.
Royce95
Royce95 [263]
Ja a BFben nagyon ott van a hangulat, főleg a zero történettel rendelkező kampány módban.
Dirttwo
Dirttwo [1022]
Abba is bujkálva kellett irtani(enni).De látom 93'as létedre még nem fejlődött ki a humorérzéked

juventushungary.hu

mark1993
mark1993 [259]
Hogy jön ide a PacMan?
Dirttwo
Dirttwo [1022]
Hogyne.A Codot még az 1983as Pac-Man is alázza

juventushungary.hu

Vissza

Fórumszabályzat