28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3 - gameplay bemutató (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

mark1993
mark1993 [259]
CoDba is lehetne taktikázni, fedezékből fedezékbe menni (én azt szoktam), de a legtöbb gyökér mint te, vesznek marathont, lightweightet és commandot, keresztül rohannak a pályán és lekéselnek mindenkit.
Royce95
Royce95 [263]
Elmondanád hogy mi abban a hangulat hogy futkározol egyik zászlótól a másikhoz mint egy hülye?
Balanses
Balanses [2136]
A sztori meg a hangulat két különböző dolog. Ha egy játéknak nincs története attól még hangulata lehet. Abszolút sötét és kibaszott buta vagy.
Royce95
Royce95 [263]
Ja a BFben nagyon ott van a hangulat, főleg a zero történettel rendelkező kampány módban.
Dirttwo
Dirttwo [1022]
Abba is bujkálva kellett irtani(enni).De látom 93'as létedre még nem fejlődött ki a humorérzéked

juventushungary.hu

mark1993
mark1993 [259]
Hogy jön ide a PacMan?
Dirttwo
Dirttwo [1022]
Hogyne.A Codot még az 1983as Pac-Man is alázza

juventushungary.hu

Vissza

Fórumszabályzat