28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3 - PC-n lesz dedikált szerver (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

mark1993
mark1993 [259]
Lényeg, hogy gerinctelen lépés volt az IW-től, hogy az MW2be nem raktak dedi szerókat. Pedig a legjobb CoD perkek, pályák, fegyverek és killstreakek tekintetében az MW2.

Vissza

Fórumszabályzat