28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3 - gameplay bemutató (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Royce95
Royce95 [263]
Talán arra gondolt hogy nem szükséges a csapatmunka, így akkor is tudsz játszani ha a csapatod balfasz.
rootshaper
rootshaper [1614]
mi lenne az az egyetlen egy darab előny?
LordMatteo
LordMatteo [29425]
Srácok, ne már...a gyerek láthatóan ki van éhezve erre, gondolom megpróbált egyszer Bfet játszani, beállt campelni, aztán lekéselték, vagy rányomtak egy GL-t, azóta pedig totál vaktában okádja a Bf-sorozatot, láthatóan fogalma sincs arról mit beszél, legalább a cod-sorozat egyetlen egy db előnyét venné elő, de nem, ahhoz sincs esze.

Szarjátok már le.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat