Főképp hogy a sokak által oly dicsőített COD jelenleg az 1987es csirkelövöldéket véli felidézni számomra.(tudjátok, vadászpuskával, aztán időnként a nádasból kicikáztak a barmomfik)
Persze van akinek minden új, és hype.A cod ezért is fogja verni eladásokban a BF3at és nem azért mert akár fele olyan jó is van