28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3 - gameplay bemutató (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Dirttwo
Dirttwo [1022]
Főképp hogy a sokak által oly dicsőített COD jelenleg az 1987es csirkelövöldéket véli felidézni számomra.(tudjátok, vadászpuskával, aztán időnként a nádasból kicikáztak a barmomfik)

Persze van akinek minden új, és hype.A cod ezért is fogja verni eladásokban a BF3at és nem azért mert akár fele olyan jó is van

juventushungary.hu

mark1993
mark1993 [259]
Ahogy elnézem, ez jó kis flametopic

Vissza

Fórumszabályzat