28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3 - kill streakek kukázva (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Hype
Hype [368]
Cod ELITE itt lehet látni hogy kb miből fog állni, jóember azt írja hogy 50 dodó (gondolom nekünk 50 euró, mert ugye $=euró árfolyam) megkapod a jövőbeni dlcket, klánszintezés lehetősége, nagyobb videómegosztó tárhely, tippek trükkök stb, Elite TV műsor hozzáférés (torrent? dióhéjban ) .

War, war never changes...

EnforcerHUN
EnforcerHUN [914]
"Black Ops-ban látott pénzes rendszer nem lesz megtalálható a Modern Warfare 3-ban" :Nem az Elite-ben lesznek ilyen hülyeségek?

(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)

Vissza

Fórumszabályzat