28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3 - kill streakek kukázva (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

mark1993
mark1993 [259]
Úgy látszik hogy az MW3 is kihagyós lesz a Black Ops mellett. Az MW2ben dedikált szerverek nem voltak, itt meg killstreakek fognak hiányozni. Az Insanity Ward szart csinál a CoD sorozatból. Egyetlen jó CoD az első Modern Warfare volt.

Vissza

Fórumszabályzat