28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3 - kill streakek kukázva (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

mark1993
mark1993 [259]
Az ilyet a BF és ArmA/OFP sorozatokban kiegészítőnek hívják. Hülye vagy, ha 10.000-et kifizetsz az ilyenért. Az ArmA2nek normális kiegészítője volt. Volt benne új hadjárat, hátizsák rendszer meg más játékmeneti újítások, míg a MW3ban annyi az újdonság, hogy máshogyan néz ki az M4-es és hogy más sisakot visel a deltás katona.

Vissza

Fórumszabályzat