Hat mit ne mondjak, koszonom szepen, hogy a 60 dolarert amit "kifizetek" nekik kapok egy pici ujitast... Kurva rendesek 
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Hat mit ne mondjak, koszonom szepen, hogy a 60 dolarert amit "kifizetek" nekik kapok egy pici ujitast... Kurva rendesek 