28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dead Island



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Ez nagyon komoly!!!!!! Teljesen bizarr ez a történet ebben a gyönyörű környezetben, iszonyat nagy feelingje van a játéknak! Bár még csak az első küldetést mertem megcsinálni így éjszaka, de éppen elég is volt. Korrekt kis skill tree van, szóval érdemes harácsolgatni az xp-t, mert nagyon jó képességeket lehet megvásárolni szintlépésekkor. Én a blunt fegyveres fekete embert választottam, mert elsőre ez volt szimpatikus a 4 közül, de eddig tetszenek a beszólásai. Mindennek romlik az álaga, amit a kezünkbe veszünk fegyverként, szóval pár ütés után darabokra hullik egy evező vagy farúd. A leghasznosabb itt is a futás, ahogy észrevettem. Lehet, hogy nem kapok xp-t a gyilkolásért, de legalább életben maradok. Egy zombit még agyon lehet rugdosni, de ha már kettő vagy három rohan ránk, akkor esélytelen a pusztakezes harc, onnantól csak a menekülés segíthet. Már ameddig van stamina ugyebár, mert ha az elfogy, akkor nekünk harangoztak. Kb. erre számítottam, de talán még a várakozásaimat is felülmúlta ez a fél órányi játék. Inkább majd fényes nappal folytatom, mert nem akarok rosszat álmodni.

Vissza

Fórumszabályzat