28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dead Island



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
"Elcsépelt bugyuta játékmenet.Mész ütsz, rúgsz,-mész, ütsz rúgsz."

Biztos sokat játszhattál vele, ha ez jött le belőle.
Dirttwo
Dirttwo [1022]
Háttt...Nekem elég volt a trailere is.Aztán persze ezt követte a többi gameplay video amiknél csak egyre kérdeztem magamban hogy "ezt most komolyan gondolták"???Elcsépelt bugyuta játékmenet.Mész ütsz, rúgsz,-mész, ütsz rúgsz.Ilyen játékok már az ezredforduló előtt is voltak dögivel, helyenként több hangulattal.Ezúttal kapott egy relatíve szép grafikus motort kellemes környezetben a színvonal nélküli csirkelövölde.Értékelhetetlen hulladéknak tartom mindenféle offenzivitás nélkül, és akinek bejön(normál esetben a 12éves életkort ez nem haladhatja meg)annak persze jó csihipuhit.
Pedig már kezdtem bizakodni hogy valamivel el lehet ütni az időt a komolyabb megjelenésekig, de hát...

juventushungary.hu

Vissza

Fórumszabályzat