Ne haragudj, de erről eszembe jutott ez a majdnem egy évvel ezelőtti eset, és nem tudtam megállni, hogy ne linkeljem. Tényleg bocs.
Egyébként nem megvédve annak az álláspontját, aki tényleges tapasztalat hiányában húz le a játékot, a videók alapján tényleg annyi jön le, hogy van egy marha nagy sziget, ahol állandóan zombik jönnek szembe, akiket evezőlapáttal, meg egyéb nem túl hatékony eszközzel kell agyonverni. A kritikák és azok véleménye alapján, akik már próbálták, ennél azért szerencsére többről van szó. Peace véleménye például általában eléggé mérvadó a témában, ha pedig neki tetszik, akkor valóban nem lehet olyan rossz játék.
