28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dead Island



Írd ide hozzászólásod:

warcat
warcat [2040]
Én láttam shotgunt is , gondolom ahogy halad a dolog komolyabb fegyverek is elökerülnek.
Amugy tudtommal nem ígértek forradalmat, ezzel az erövel a zombis filmek meg a left 4 dead széria is szar.
Sandbox+coop+zombieapokalipszis ennyiröl volt szó,akinek ez nem bejövös, felesleges beugrani, én meg nem szeretem a rallys játékokat,na megyek is mindjárt leszólni öket...
balays82
balays82 [14276]
De az is lehet, hogy te vagy az.

Ne haragudj, de erről eszembe jutott ez a majdnem egy évvel ezelőtti eset, és nem tudtam megállni, hogy ne linkeljem. Tényleg bocs.

Egyébként nem megvédve annak az álláspontját, aki tényleges tapasztalat hiányában húz le a játékot, a videók alapján tényleg annyi jön le, hogy van egy marha nagy sziget, ahol állandóan zombik jönnek szembe, akiket evezőlapáttal, meg egyéb nem túl hatékony eszközzel kell agyonverni. A kritikák és azok véleménye alapján, akik már próbálták, ennél azért szerencsére többről van szó. Peace véleménye például általában eléggé mérvadó a témában, ha pedig neki tetszik, akkor valóban nem lehet olyan rossz játék.
richy25
richy25 [1087]
színvonal nélküli csirkelövölde - mondod ezt úgy, hogy nem is játszottál vele. Gratulálok, megvan az emberi evolúció hiányzó láncszeme -.-

Türelem szép erény, kivéve ha az alagút végén közeledik a fény!

Dirttwo
Dirttwo [1022]
Háttt...Nekem elég volt a trailere is.Aztán persze ezt követte a többi gameplay video amiknél csak egyre kérdeztem magamban hogy "ezt most komolyan gondolták"???Elcsépelt bugyuta játékmenet.Mész ütsz, rúgsz,-mész, ütsz rúgsz.Ilyen játékok már az ezredforduló előtt is voltak dögivel, helyenként több hangulattal.Ezúttal kapott egy relatíve szép grafikus motort kellemes környezetben a színvonal nélküli csirkelövölde.Értékelhetetlen hulladéknak tartom mindenféle offenzivitás nélkül, és akinek bejön(normál esetben a 12éves életkort ez nem haladhatja meg)annak persze jó csihipuhit.
Pedig már kezdtem bizakodni hogy valamivel el lehet ütni az időt a komolyabb megjelenésekig, de hát...

juventushungary.hu

Vissza

Fórumszabályzat