Mellesleg, annyiban különbözik a dolog, hogy én ott tudtam, hogy nem jön a játék PC-re, és az alapján könyveltem el, hogy "de szar nem lesz PC-re", ő viszont 0 tapasztalatból, ilyen-olyan trailerek, meg tökömtudja mi alapján könyvelte el a játékot.
És most megvédtem magam!
UI: Killzone széria mellesleg teljesen hidegen hagy.. miért is írtam oda? O.o
Türelem szép erény, kivéve ha az alagút végén közeledik a fény!
