
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Dead Island
Éreztem én is a különbséget, ennek ellenére nem úgy éreztem, le kell ütni ezt a labdát.

Mit ne mondjak, jó szenya vagy
Mellesleg, annyiban különbözik a dolog, hogy én ott tudtam, hogy nem jön a játék PC-re, és az alapján könyveltem el, hogy "de szar nem lesz PC-re", ő viszont 0 tapasztalatból, ilyen-olyan trailerek, meg tökömtudja mi alapján könyvelte el a játékot.
És most megvédtem magam!
UI: Killzone széria mellesleg teljesen hidegen hagy.. miért is írtam oda? O.o
Mellesleg, annyiban különbözik a dolog, hogy én ott tudtam, hogy nem jön a játék PC-re, és az alapján könyveltem el, hogy "de szar nem lesz PC-re", ő viszont 0 tapasztalatból, ilyen-olyan trailerek, meg tökömtudja mi alapján könyvelte el a játékot.
És most megvédtem magam!
UI: Killzone széria mellesleg teljesen hidegen hagy.. miért is írtam oda? O.o
Türelem szép erény, kivéve ha az alagút végén közeledik a fény!
De az is lehet, hogy te vagy az.
Ne haragudj, de erről eszembe jutott ez a majdnem egy évvel ezelőtti eset, és nem tudtam megállni, hogy ne linkeljem. Tényleg bocs.
Egyébként nem megvédve annak az álláspontját, aki tényleges tapasztalat hiányában húz le a játékot, a videók alapján tényleg annyi jön le, hogy van egy marha nagy sziget, ahol állandóan zombik jönnek szembe, akiket evezőlapáttal, meg egyéb nem túl hatékony eszközzel kell agyonverni. A kritikák és azok véleménye alapján, akik már próbálták, ennél azért szerencsére többről van szó. Peace véleménye például általában eléggé mérvadó a témában, ha pedig neki tetszik, akkor valóban nem lehet olyan rossz játék.
Ne haragudj, de erről eszembe jutott ez a majdnem egy évvel ezelőtti eset, és nem tudtam megállni, hogy ne linkeljem. Tényleg bocs.
Egyébként nem megvédve annak az álláspontját, aki tényleges tapasztalat hiányában húz le a játékot, a videók alapján tényleg annyi jön le, hogy van egy marha nagy sziget, ahol állandóan zombik jönnek szembe, akiket evezőlapáttal, meg egyéb nem túl hatékony eszközzel kell agyonverni. A kritikák és azok véleménye alapján, akik már próbálták, ennél azért szerencsére többről van szó. Peace véleménye például általában eléggé mérvadó a témában, ha pedig neki tetszik, akkor valóban nem lehet olyan rossz játék.
színvonal nélküli csirkelövölde - mondod ezt úgy, hogy nem is játszottál vele. Gratulálok, megvan az emberi evolúció hiányzó láncszeme -.-
Türelem szép erény, kivéve ha az alagút végén közeledik a fény!
Háttt...Nekem elég volt a trailere is.Aztán persze ezt követte a többi gameplay video amiknél csak egyre kérdeztem magamban hogy "ezt most komolyan gondolták"???Elcsépelt bugyuta játékmenet.Mész ütsz, rúgsz,-mész, ütsz rúgsz.Ilyen játékok már az ezredforduló előtt is voltak dögivel, helyenként több hangulattal.Ezúttal kapott egy relatíve szép grafikus motort kellemes környezetben a színvonal nélküli csirkelövölde.Értékelhetetlen hulladéknak tartom mindenféle offenzivitás nélkül, és akinek bejön(normál esetben a 12éves életkort ez nem haladhatja meg)annak persze jó csihipuhit.
Pedig már kezdtem bizakodni hogy valamivel el lehet ütni az időt a komolyabb megjelenésekig, de hát...
Pedig már kezdtem bizakodni hogy valamivel el lehet ütni az időt a komolyabb megjelenésekig, de hát...
juventushungary.hu
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 18:46
- Kezd durvulni az időjárás! [4477]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
