
Türelem szép erény, kivéve ha az alagút végén közeledik a fény!
Fórum » Beszélgetés a játékokról

Türelem szép erény, kivéve ha az alagút végén közeledik a fény!
Egyébként pedig félelmetesen jó hangulata van a játéknak! A folyamatos szorongás és rettegés, hogy mibe futsz bele a sarkon, vagy hogy melyik tetem fog felkelni a földről, és mikor kell elkezdened sprintelni a sunyiba. Az a baj, hogy ezek is futnak rendesen, bizony, nem totyognak.
Csak alig 20 percet toltam le éjjel az elejéből, de egyből 3 küldetésbe futottam bele. Küldetések, fejlődés, skill tree, módosítható és saját készítésű fegyverek, hatalmas bejárható terep. Kell ennél több? És ráadásul mindez megspékelve egy olyan környezettel és grafikával, ami hihetetlenül megdobja a hangulatot. Szóval ennyit arról, hogy ez egy "agyatlan hent". 
juventushungary.hu