28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dead Island



Írd ide hozzászólásod:

richy25
richy25 [1087]
Ott a pont. Most komolyan, egy gameplay videóból csak azt látod, hogy milyen a grafika, meg hogyan épül fel a játékmenet. És ez NEM ELÉG ahhoz, hogy ítélkezzenek róla. Egyébként az, hogy 20 perc alatt belebotlottál 3 küldetésbe az szép és jó, a kérdés, hogy 5 óra játék után is marad-e ez a ráta

Türelem szép erény, kivéve ha az alagút végén közeledik a fény!

Peace
Peace [28898]
"...húspépet csinálok xy felém totyogó zombiból."

No comment. Meg is érdemled akkor, tényleg nincs értelme kipróbálnod. Egyébként pedig félelmetesen jó hangulata van a játéknak! A folyamatos szorongás és rettegés, hogy mibe futsz bele a sarkon, vagy hogy melyik tetem fog felkelni a földről, és mikor kell elkezdened sprintelni a sunyiba. Az a baj, hogy ezek is futnak rendesen, bizony, nem totyognak. Csak alig 20 percet toltam le éjjel az elejéből, de egyből 3 küldetésbe futottam bele. Küldetések, fejlődés, skill tree, módosítható és saját készítésű fegyverek, hatalmas bejárható terep. Kell ennél több? És ráadásul mindez megspékelve egy olyan környezettel és grafikával, ami hihetetlenül megdobja a hangulatot. Szóval ennyit arról, hogy ez egy "agyatlan hent".
Dirttwo
Dirttwo [1022]
Csak az a baj hogy a gameplay videókban minden benne van amiről ez az agyatlan hent szól.Elnézést hogy engem nem köt le az hogy húspépet csinálok xy felém totyogó zombiból.Ez az én véleményem, akinek bejön jó játékot kívánok

ui: ezen nincs mit kipróbálni "sajnos"

juventushungary.hu

Vissza

Fórumszabályzat