28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dead Island



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Kibaszottul kezdesz idegesíteni. Visszavehetnél az arcodból, és stílusváltás sem ártana, de nagyon sürgősen.

"Na egyafene kipróbálom ezt a sz*r-t." "NA GO!Lássuk ezt a sz*rkupacot"

Mi ez már ember??!!!! Még ki sem próbáltad Te szerencsétlen gyökér.
Dirttwo
Dirttwo [1022]
Na egyafene kipróbálom ezt a sz*r-t.Más fórumokon is ajnározzák, ami kezd dühíteni picit Egész este tolni fogom most már csak azért is.Holnap, vagy ma éjjel értékelés(hozzáteszem a Game ízlésvilágom eddigi tapasztalataim szerint 90%-ban megegyezik a dome fórumozókéval)

NA GO!Lássuk ezt a sz*rkupacot

juventushungary.hu

Vissza

Fórumszabályzat