28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dead Island



Írd ide hozzászólásod:

Dirttwo
Dirttwo [1022]
Nnnahh..picit több mint két óra elég volt ebből a ***********-ból.Már rögtön az elején az épületbe a sírógörcs kerülgetett a 10éves grafikán(de legalább a fák szépek..íjj micsoda fejlesztői géniusz), aztán először menekülőre fogva és utána "harcolgatva" olyasféle deja vu-m volt, mint az 1989-ben a piacon kapható 3000forintos pöckölgetős yostickos konzolon vmi zombie adrenalin "v ilyesféle" játék kipróbálása közben

AZTAHÉTSZÁZÁT (bár ehhez szavatosabb játékok voltak mint ez a hulladék)

Ilyet kiadni 2011ben...LOOOOOOOOL Mellesleg itt nem reklámozunk warezt, de azért azt közlöm hogy a legnépszerűbb helyről tettem szert a játékra, és az updatet is felraktam ami később került fel hozzá.Egyre tovább haladva a játékban pozitívumot véltem azonban felfedezni.Nevettem.Ilyenre pedig a Duke Nukem Forever és a Call of Juarez The Cartel óta nem volt példa.No nem azért mert jól éreztem magam, erről szó nincs.

10/2 Azért 2 mert egy tesco-s EVM, vagy egy rossz pc-játékok sorozatba még így is beférne.Bár tokot és csomagolást nem érdemel, oem-be árulnám mindenképp

Ezúton szeretnék mindenkinek kellemes játékot kívánni a Dead Island-hoz, és elnézést kérni a helyenként kissé nyers, lehúzó kritikáért.Akit leköt biztosan jól fog vele szórakozni, nem vagyunk egyformák ízlést illetően.

MÁS : Kedves Peace idéznélek ha nem bánod "Még ki sem próbáltad Te szerencsétlen gyökér" Nos, kedves fórumozótársam ezt a mostani hozzászólást több mint 2óra játékidő után írom.Nem személyeskedek senkivel névtelenül, és nem sértegetek senkit csupán azért mert egy adott dologgal kapcsolatban véleménykülönbség adódik.Elnézést hogy nem ugráltam körbe a csodálatos Techland eme isteni művét úgy hogy a te szájízednek is megfeleljen a dolog.Tudod ez azért fórum hogy az embereknek véleménye legyen, amit meg lehet vitatni, kulturált formában"jelen esetben ez a fogalom tőled igen mesze áll, vagy csak asszonynak megjött" és nem "Még ki sem próbáltad Te szerencsétlen gyökér"-féle stílusban lejáratnia saját magát

balays82 : nem talált.Nyilván van akinek megéri az árát.Képzeld ha mindenki ugyanazt a Game-t kedvelné.Egyszerűen arról van szó hogy ez nekem túl műanyag, és igénytelen.Ennélfogva leírtam a véleményem róla

A kategóriát kedvelőknek jó játékot szeretnék kívánni, igen pörgős, adrenalinnal teli Game(kinek a pap, kinek a papné, nekem a lánya )

juventushungary.hu

Vissza

Fórumszabályzat