AZTAHÉTSZÁZÁT (bár ehhez szavatosabb játékok voltak mint ez a hulladék)
Ilyet kiadni 2011ben...LOOOOOOOOL
Mellesleg itt nem reklámozunk warezt, de azért azt közlöm hogy a legnépszerűbb helyről tettem szert a játékra, és az updatet is felraktam ami később került fel hozzá.Egyre tovább haladva a játékban pozitívumot véltem azonban felfedezni.Nevettem.Ilyenre pedig a Duke Nukem Forever és a Call of Juarez The Cartel óta nem volt példa.No nem azért mert jól éreztem magam, erről szó nincs.
10/2 Azért 2 mert egy tesco-s EVM, vagy egy rossz pc-játékok sorozatba még így is beférne.Bár tokot és csomagolást nem érdemel, oem-be árulnám mindenképp
Ezúton szeretnék mindenkinek kellemes játékot kívánni a Dead Island-hoz, és elnézést kérni a helyenként kissé nyers, lehúzó kritikáért.Akit leköt biztosan jól fog vele szórakozni, nem vagyunk egyformák ízlést illetően.
MÁS : Kedves Peace idéznélek ha nem bánod "Még ki sem próbáltad Te szerencsétlen gyökér" Nos, kedves fórumozótársam ezt a mostani hozzászólást több mint 2óra játékidő után írom.Nem személyeskedek senkivel névtelenül, és nem sértegetek senkit csupán azért mert egy adott dologgal kapcsolatban véleménykülönbség adódik.Elnézést hogy nem ugráltam körbe a csodálatos Techland eme isteni művét úgy hogy a te szájízednek is megfeleljen a dolog.Tudod ez azért fórum hogy az embereknek véleménye legyen, amit meg lehet vitatni, kulturált formában"jelen esetben ez a fogalom tőled igen mesze áll, vagy csak asszonynak megjött" és nem "Még ki sem próbáltad Te szerencsétlen gyökér"-féle stílusban lejáratnia saját magát
balays82 : nem talált.Nyilván van akinek megéri az árát.Képzeld ha mindenki ugyanazt a Game-t kedvelné.Egyszerűen arról van szó hogy ez nekem túl műanyag, és igénytelen.Ennélfogva leírtam a véleményem róla
A kategóriát kedvelőknek jó játékot szeretnék kívánni, igen pörgős, adrenalinnal teli Game(kinek a pap, kinek a papné, nekem a lánya
)juventushungary.hu
