
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Dead Island
Nem értetted meg a lényeget(nem vártam mást). Itt csak egyvalaki járatta le saját magát. 

Nnnahh..picit több mint két óra elég volt ebből a ***********-ból.Már rögtön az elején az épületbe a sírógörcs kerülgetett a 10éves grafikán(de legalább a fák szépek..íjj micsoda fejlesztői géniusz), aztán először menekülőre fogva és utána "harcolgatva" olyasféle deja vu-m volt, mint az 1989-ben a piacon kapható 3000forintos pöckölgetős yostickos konzolon vmi zombie adrenalin "v ilyesféle" játék kipróbálása közben
AZTAHÉTSZÁZÁT (bár ehhez szavatosabb játékok voltak mint ez a hulladék)
Ilyet kiadni 2011ben...LOOOOOOOOL
Mellesleg itt nem reklámozunk warezt, de azért azt közlöm hogy a legnépszerűbb helyről tettem szert a játékra, és az updatet is felraktam ami később került fel hozzá.Egyre tovább haladva a játékban pozitívumot véltem azonban felfedezni.Nevettem.Ilyenre pedig a Duke Nukem Forever és a Call of Juarez The Cartel óta nem volt példa.No nem azért mert jól éreztem magam, erről szó nincs.
10/2 Azért 2 mert egy tesco-s EVM, vagy egy rossz pc-játékok sorozatba még így is beférne.Bár tokot és csomagolást nem érdemel, oem-be árulnám mindenképp
Ezúton szeretnék mindenkinek kellemes játékot kívánni a Dead Island-hoz, és elnézést kérni a helyenként kissé nyers, lehúzó kritikáért.Akit leköt biztosan jól fog vele szórakozni, nem vagyunk egyformák ízlést illetően.
MÁS : Kedves Peace idéznélek ha nem bánod "Még ki sem próbáltad Te szerencsétlen gyökér" Nos, kedves fórumozótársam ezt a mostani hozzászólást több mint 2óra játékidő után írom.Nem személyeskedek senkivel névtelenül, és nem sértegetek senkit csupán azért mert egy adott dologgal kapcsolatban véleménykülönbség adódik.Elnézést hogy nem ugráltam körbe a csodálatos Techland eme isteni művét úgy hogy a te szájízednek is megfeleljen a dolog.Tudod ez azért fórum hogy az embereknek véleménye legyen, amit meg lehet vitatni, kulturált formában"jelen esetben ez a fogalom tőled igen mesze áll, vagy csak asszonynak megjött" és nem "Még ki sem próbáltad Te szerencsétlen gyökér"-féle stílusban lejáratnia saját magát
balays82 : nem talált.Nyilván van akinek megéri az árát.Képzeld ha mindenki ugyanazt a Game-t kedvelné.Egyszerűen arról van szó hogy ez nekem túl műanyag, és igénytelen.Ennélfogva leírtam a véleményem róla
A kategóriát kedvelőknek jó játékot szeretnék kívánni, igen pörgős, adrenalinnal teli Game(kinek a pap, kinek a papné, nekem a lánya
)
AZTAHÉTSZÁZÁT (bár ehhez szavatosabb játékok voltak mint ez a hulladék)
Ilyet kiadni 2011ben...LOOOOOOOOL
Mellesleg itt nem reklámozunk warezt, de azért azt közlöm hogy a legnépszerűbb helyről tettem szert a játékra, és az updatet is felraktam ami később került fel hozzá.Egyre tovább haladva a játékban pozitívumot véltem azonban felfedezni.Nevettem.Ilyenre pedig a Duke Nukem Forever és a Call of Juarez The Cartel óta nem volt példa.No nem azért mert jól éreztem magam, erről szó nincs.
10/2 Azért 2 mert egy tesco-s EVM, vagy egy rossz pc-játékok sorozatba még így is beférne.Bár tokot és csomagolást nem érdemel, oem-be árulnám mindenképp
Ezúton szeretnék mindenkinek kellemes játékot kívánni a Dead Island-hoz, és elnézést kérni a helyenként kissé nyers, lehúzó kritikáért.Akit leköt biztosan jól fog vele szórakozni, nem vagyunk egyformák ízlést illetően.
MÁS : Kedves Peace idéznélek ha nem bánod "Még ki sem próbáltad Te szerencsétlen gyökér" Nos, kedves fórumozótársam ezt a mostani hozzászólást több mint 2óra játékidő után írom.Nem személyeskedek senkivel névtelenül, és nem sértegetek senkit csupán azért mert egy adott dologgal kapcsolatban véleménykülönbség adódik.Elnézést hogy nem ugráltam körbe a csodálatos Techland eme isteni művét úgy hogy a te szájízednek is megfeleljen a dolog.Tudod ez azért fórum hogy az embereknek véleménye legyen, amit meg lehet vitatni, kulturált formában"jelen esetben ez a fogalom tőled igen mesze áll, vagy csak asszonynak megjött" és nem "Még ki sem próbáltad Te szerencsétlen gyökér"-féle stílusban lejáratnia saját magát
balays82 : nem talált.Nyilván van akinek megéri az árát.Képzeld ha mindenki ugyanazt a Game-t kedvelné.Egyszerűen arról van szó hogy ez nekem túl műanyag, és igénytelen.Ennélfogva leírtam a véleményem róla
A kategóriát kedvelőknek jó játékot szeretnék kívánni, igen pörgős, adrenalinnal teli Game(kinek a pap, kinek a papné, nekem a lánya
)juventushungary.hu
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 18:46
- Kezd durvulni az időjárás! [4477]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
