No, immáron mögöttem is van játékidő. Mit vártam? Sandbox zombigyilkolást. Mit kaptam? Sandbox zombigyilkolást. Bár még nagyon az elején vagyok, úgy látom kellemes kikapcsolódás lesz bejárni a szigetet és hentelni az élőholtakat. Nem szárnyalta túl az elvárásaimat sajnos, de azt kaptam amire számítottam.
Csatlakozom azokhoz, akik kedvelik a játékot.
"I guess I have a soft spot for pretty faces"