Ez kicsit elrémít. FC2 tényleg elég idegesítő tudott lenni idővel, amikor ugyanazon a területen küldözgettek oda-vissza, ugyanolyan küldetésekkel.
Ami a legjobban bosszantott, az az ellenség respawnolása, ez itt is megvan olyan formában, mint a Far cry 2-ben?
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Dead Island
Kettős érzés van bennem. Egyrészt örülök mert végre egy igényesen kidolgozott zombis játék...
Eddig két nagy kedvencem volt a Left 4 death és a Dead Rising. Az előbbi egy veszett jó FPS az utóbbi meg a legnagyobb hentelős játék ami csak létezik.
Amikor néztem a videókat akkor azt hittem hogy a két kedvencem lesz összegyúrva aminek rendkívüli mód tudtam örülni. Lelki szemeim előtt 4-en írjuk a zombikat széklábbal, mobil telefonnal, letépett lábakkal és mindennel ami a kezem ügyébe esik mint a Dead Risingba.
Erre fel most hogy már jó pár órát bele tekertem láttam, hogy ez bizony egyik sem... ez az általam szörnyen megutált Far Cry 2 klónja...
Ugyan az a grafika, ugyan az a nyűglődős játékmenet annyi a különbség hogy itt nem bantu négereket kell aprítani mecsettével hanem bantu négerre barnúlt és bezombúlt turistákat... ugyan úgy 1-2 használat után berozsdál a fegyverem és szétesik mint a Far Cry-ban.
Az elején az is tetszett de a végére annyira meguntam hogy hihetetlen! Főleg mikor már csak úgy tudtak bonyolítani egy missziót hogy minél messzebbre küldtek. Remélem itt nem ez lesz mert nagyon elkeserednék. Eddig nagyon monoton küldetések vannak és főként az zavar hogy alig lehet fegyvereket használni. Körbe vagyok véve asztalokkal, székekkel meg mindenféle zombiölős jóval és meg sem lehet őket mozdítani... de még a tévét sem lehet lerúgni az asztalról
Mindezektől függetlenül örülök hogy van egy relatíve jó és igényesen kidolgozott zombis játék
Eddig két nagy kedvencem volt a Left 4 death és a Dead Rising. Az előbbi egy veszett jó FPS az utóbbi meg a legnagyobb hentelős játék ami csak létezik.
Amikor néztem a videókat akkor azt hittem hogy a két kedvencem lesz összegyúrva aminek rendkívüli mód tudtam örülni. Lelki szemeim előtt 4-en írjuk a zombikat széklábbal, mobil telefonnal, letépett lábakkal és mindennel ami a kezem ügyébe esik mint a Dead Risingba.
Erre fel most hogy már jó pár órát bele tekertem láttam, hogy ez bizony egyik sem... ez az általam szörnyen megutált Far Cry 2 klónja...
Ugyan az a grafika, ugyan az a nyűglődős játékmenet annyi a különbség hogy itt nem bantu négereket kell aprítani mecsettével hanem bantu négerre barnúlt és bezombúlt turistákat... ugyan úgy 1-2 használat után berozsdál a fegyverem és szétesik mint a Far Cry-ban.
Az elején az is tetszett de a végére annyira meguntam hogy hihetetlen! Főleg mikor már csak úgy tudtak bonyolítani egy missziót hogy minél messzebbre küldtek. Remélem itt nem ez lesz mert nagyon elkeserednék. Eddig nagyon monoton küldetések vannak és főként az zavar hogy alig lehet fegyvereket használni. Körbe vagyok véve asztalokkal, székekkel meg mindenféle zombiölős jóval és meg sem lehet őket mozdítani... de még a tévét sem lehet lerúgni az asztalról
Mindezektől függetlenül örülök hogy van egy relatíve jó és igényesen kidolgozott zombis játék

Szerintem
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 18:46
- Kezd durvulni az időjárás! [4477]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
