28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dead Island



Írd ide hozzászólásod:

Drukala
Drukala [559]
Most haladtam el egy öltözőfülke mellett ahol korábban már kinyírtam két zombit. Most is ott voltak, úgyhogy úgy tűnik igen.

"I guess I have a soft spot for pretty faces"

Christoph
Christoph [4806]
Ez kicsit elrémít. FC2 tényleg elég idegesítő tudott lenni idővel, amikor ugyanazon a területen küldözgettek oda-vissza, ugyanolyan küldetésekkel.
Ami a legjobban bosszantott, az az ellenség respawnolása, ez itt is megvan olyan formában, mint a Far cry 2-ben?
Kmg42
Kmg42 [983]
Kettős érzés van bennem. Egyrészt örülök mert végre egy igényesen kidolgozott zombis játék...
Eddig két nagy kedvencem volt a Left 4 death és a Dead Rising. Az előbbi egy veszett jó FPS az utóbbi meg a legnagyobb hentelős játék ami csak létezik.
Amikor néztem a videókat akkor azt hittem hogy a két kedvencem lesz összegyúrva aminek rendkívüli mód tudtam örülni. Lelki szemeim előtt 4-en írjuk a zombikat széklábbal, mobil telefonnal, letépett lábakkal és mindennel ami a kezem ügyébe esik mint a Dead Risingba.

Erre fel most hogy már jó pár órát bele tekertem láttam, hogy ez bizony egyik sem... ez az általam szörnyen megutált Far Cry 2 klónja...

Ugyan az a grafika, ugyan az a nyűglődős játékmenet annyi a különbség hogy itt nem bantu négereket kell aprítani mecsettével hanem bantu négerre barnúlt és bezombúlt turistákat... ugyan úgy 1-2 használat után berozsdál a fegyverem és szétesik mint a Far Cry-ban.
Az elején az is tetszett de a végére annyira meguntam hogy hihetetlen! Főleg mikor már csak úgy tudtak bonyolítani egy missziót hogy minél messzebbre küldtek. Remélem itt nem ez lesz mert nagyon elkeserednék. Eddig nagyon monoton küldetések vannak és főként az zavar hogy alig lehet fegyvereket használni. Körbe vagyok véve asztalokkal, székekkel meg mindenféle zombiölős jóval és meg sem lehet őket mozdítani... de még a tévét sem lehet lerúgni az asztalról

Mindezektől függetlenül örülök hogy van egy relatíve jó és igényesen kidolgozott zombis játék

Szerintem

Vissza

Fórumszabályzat