összességében nem nyerte el a tetszésemet, pedig nagyon vártam. kicsit bugyuta, kicsit zsékategóriás, nem túl kiforrott. amikor megláttam először a "level up" feliratot kuncogni kezdtem, hogy még mit pakoltak ebbe?
azért végigtolom böcsületből

Fórum » Beszélgetés a játékokról
