28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dead Island



Írd ide hozzászólásod:

rootshaper
rootshaper [1614]
érdekes ez a játék... általánosságban borzalmas a megvalósítás (a menük 1080p felbontásban recés szélű kartonból kivágott hatást keltenek pl. amit nemtudom miért van), de mégis valamivel odakötött egy időre a TV elé. lehet azért, hogy megnézzem, mi sül ki ebből.

összességében nem nyerte el a tetszésemet, pedig nagyon vártam. kicsit bugyuta, kicsit zsékategóriás, nem túl kiforrott. amikor megláttam először a "level up" feliratot kuncogni kezdtem, hogy még mit pakoltak ebbe?

azért végigtolom böcsületből

Vissza

Fórumszabályzat