28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dead Island



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Most, hogy véget ért a Space MArine, végre érdemben elkezdhettem vele játszani. 9 körül ültem le, és most keltem fel először egy kis szünetet tartani. Ritka jók a küldetések, amiket kapok, meg amikbe belebotlok menet közben. Mondjuk még a 2. chapter végéig sem értem el, és még csak 9-es szintű vagyok, de így is jókat lehet aprítani. Fegyver és Fury ágakra még egyetlen pontot se tettem, remélhetőleg jutni fog majd azokra is. Szal a lényeg, hogy ritka nagy FUN a játék, és baromi hangulatos környezetbe helyezték el.

Vissza

Fórumszabályzat