28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dead Island



Írd ide hozzászólásod:

razak
razak [2210]
Csatlakozom.Régen éreztem át ilyen jól egy játékban a "feelinget".
Főleg amitől még így, 36-os szinten is megijedek, az őrjöngő infected-ek hisztérikus üvöltése ahogy egyre közelebbről és közelebbről hallom, majd meglátom, ahogy szaladnak felém...az élő húsra.
Elvileg 50 level a maximum és ebből 49 a skillpont, szóval lehet variálni.
Peace
Peace [28898]
Most, hogy véget ért a Space MArine, végre érdemben elkezdhettem vele játszani. 9 körül ültem le, és most keltem fel először egy kis szünetet tartani. Ritka jók a küldetések, amiket kapok, meg amikbe belebotlok menet közben. Mondjuk még a 2. chapter végéig sem értem el, és még csak 9-es szintű vagyok, de így is jókat lehet aprítani. Fegyver és Fury ágakra még egyetlen pontot se tettem, remélhetőleg jutni fog majd azokra is. Szal a lényeg, hogy ritka nagy FUN a játék, és baromi hangulatos környezetbe helyezték el.

Vissza

Fórumszabályzat