28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dead Island



Írd ide hozzászólásod:

Skorpio90
Skorpio90 [5530]
Egy csöppet gyengébb lett, mint vártam, de így is nagyon szórakoztató játék lett. Steam szerint eddig kereken 20 órát játszottam vele, de még mindig nem vagyok a végén, és ez jó. Amiért viszont kurva nagy fekete pont: most komolyan nem lehet bill.+egér kombóval bekapcsolni az analóg harcrendszert?

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Vissza

Fórumszabályzat