Megmentettem az oroszt a helikopterroncstól, adott egy 3000 xp-s küldit, hogy szerezzek nekik szatellit telefont, meghaltam, erre eltűnt a küldetés is és a faszi is. 
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Megmentettem az oroszt a helikopterroncstól, adott egy 3000 xp-s küldit, hogy szerezzek nekik szatellit telefont, meghaltam, erre eltűnt a küldetés is és a faszi is. 
