28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dead Island



Írd ide hozzászólásod:

Madrac
Madrac [4264]
Nem tunt el a kuldi, csak masik teruletre szol.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Peace
Peace [28898]
Na most nagyon felment a pumpa!!! Megmentettem az oroszt a helikopterroncstól, adott egy 3000 xp-s küldit, hogy szerezzek nekik szatellit telefont, meghaltam, erre eltűnt a küldetés is és a faszi is.
Peace
Peace [28898]
Most, hogy véget ért a Space MArine, végre érdemben elkezdhettem vele játszani. 9 körül ültem le, és most keltem fel először egy kis szünetet tartani. Ritka jók a küldetések, amiket kapok, meg amikbe belebotlok menet közben. Mondjuk még a 2. chapter végéig sem értem el, és még csak 9-es szintű vagyok, de így is jókat lehet aprítani. Fegyver és Fury ágakra még egyetlen pontot se tettem, remélhetőleg jutni fog majd azokra is. Szal a lényeg, hogy ritka nagy FUN a játék, és baromi hangulatos környezetbe helyezték el.

Vissza

Fórumszabályzat