Nyilván a kalózverziót használod, mert az origibe nincs ilyen.A .Reloaded-el(elnézést a warezért de oldalt nem is reklámozok)az a baj, hogy amint felkerült steamre, a relase team lekapta, és gyártotta is hozzá a crack-et.Mint utólag kiderült(rá egy napra)a Techland egy hibás, nem teljesen befejezett, amolyan béta verzsönt töltött fel, amiért elnézést is kértek.Azóta is érkeznek hozzá a tört update-k,(szám szerint lassan a 4edik) de ez már finoman szólva is baszhattyúk tava.
Nyomtam havernál az eredetit amúgy, az is tele van buggal, bár abban nem repülsz ha elnyomsz egy gombot XD
Nem tudom mit esznek ebben a Game-ben annyian, de nem fikázom mert ugye kinek a pap...és hasonszőrű elcsépelt társai.Mindenesetre egy pozitívuma volt ennek a játéknak.Igaz köze nincs hozzá, de meghozta a kedvem a Dead Space 2őhöz.Egy élmény volt újra kipörgetni
juventushungary.hu