Érdekes, mert nekem is az R-es verzió van meg és semmi hibával nem találkoztam eddig, ami befolyásolta volna az élvezhetőséget.Nyomkodtam most is mindent a Z gombtól kezdve, de csak nem sikerült kicsikarni valami rendellenességet(repülést meg véletlenül sem tapasztaltam soha).89%-nál járok a main questben.Persze az is elképzelhető, hogy már valamiképpen javított verziót szedtem le mert 3 nappal a "megjelenés" után kaptam le(ott akkor lehetett lekapni a többi oldallal ellentétben).
Nem is kell vele foglalkozni mit eszünk rajta, nekem most speciel jól jön egy kis agyatlan hent, ami marha jól van felépítve ezzel a fejlődéses rendszerrel.Lehetne mindig jobb, de egyszer simán kipörgethető kínszenvedés nélkül.A DLC-re azért kíváncsi leszek, de az még a hírekből tájékozódva várat magára.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Dead Island
Nyilván a kalózverziót használod, mert az origibe nincs ilyen.A .Reloaded-el(elnézést a warezért de oldalt nem is reklámozok)az a baj, hogy amint felkerült steamre, a relase team lekapta, és gyártotta is hozzá a crack-et.Mint utólag kiderült(rá egy napra)a Techland egy hibás, nem teljesen befejezett, amolyan béta verzsönt töltött fel, amiért elnézést is kértek.Azóta is érkeznek hozzá a tört update-k,(szám szerint lassan a 4edik) de ez már finoman szólva is baszhattyúk tava.
Nyomtam havernál az eredetit amúgy, az is tele van buggal, bár abban nem repülsz ha elnyomsz egy gombot XD
Nem tudom mit esznek ebben a Game-ben annyian, de nem fikázom mert ugye kinek a pap...és hasonszőrű elcsépelt társai.Mindenesetre egy pozitívuma volt ennek a játéknak.Igaz köze nincs hozzá, de meghozta a kedvem a Dead Space 2őhöz.Egy élmény volt újra kipörgetni
Nyomtam havernál az eredetit amúgy, az is tele van buggal, bár abban nem repülsz ha elnyomsz egy gombot XD
Nem tudom mit esznek ebben a Game-ben annyian, de nem fikázom mert ugye kinek a pap...és hasonszőrű elcsépelt társai.Mindenesetre egy pozitívuma volt ennek a játéknak.Igaz köze nincs hozzá, de meghozta a kedvem a Dead Space 2őhöz.Egy élmény volt újra kipörgetni
juventushungary.hu
Csak nállam hülyült meg a játék, vagy mi? Véletlenül nyomkodtam a gombokat, és megakadt a szemem a Z betűn, ami ilyen noclip-et idéz elő. Noha kimentem belőle, elkocsikáztam a benzin-kúthoz, ott volt 1 csávó, beszéltem vele, aki közölte, hogy kinyitja az ajtót, de semmi. Mi a rák van most akkor?
You haven't failed, old man... you've done exactly as you were meant to do. However... I am not the Archangel Tyrael...
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 18:46
- Kezd durvulni az időjárás! [4477]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
