28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dead Island



Írd ide hozzászólásod:

odie992
odie992 [680]
Na, megoldódott -> Igen, pirate verzsön, de eddig nem jött elő, most jött elő, mikor nyomkodtam mindent. Na mindegy, már továbbjutottam

Engem a Dead Space 2 nem kötött le, mert az amolyan félelmetes játék.

You haven't failed, old man... you've done exactly as you were meant to do. However... I am not the Archangel Tyrael...

Dirttwo
Dirttwo [1022]
Nyilván a kalózverziót használod, mert az origibe nincs ilyen.A .Reloaded-el(elnézést a warezért de oldalt nem is reklámozok)az a baj, hogy amint felkerült steamre, a relase team lekapta, és gyártotta is hozzá a crack-et.Mint utólag kiderült(rá egy napra)a Techland egy hibás, nem teljesen befejezett, amolyan béta verzsönt töltött fel, amiért elnézést is kértek.Azóta is érkeznek hozzá a tört update-k,(szám szerint lassan a 4edik) de ez már finoman szólva is baszhattyúk tava.
Nyomtam havernál az eredetit amúgy, az is tele van buggal, bár abban nem repülsz ha elnyomsz egy gombot XD

Nem tudom mit esznek ebben a Game-ben annyian, de nem fikázom mert ugye kinek a pap...és hasonszőrű elcsépelt társai.Mindenesetre egy pozitívuma volt ennek a játéknak.Igaz köze nincs hozzá, de meghozta a kedvem a Dead Space 2őhöz.Egy élmény volt újra kipörgetni

juventushungary.hu

odie992
odie992 [680]
Csak nállam hülyült meg a játék, vagy mi? Véletlenül nyomkodtam a gombokat, és megakadt a szemem a Z betűn, ami ilyen noclip-et idéz elő. Noha kimentem belőle, elkocsikáztam a benzin-kúthoz, ott volt 1 csávó, beszéltem vele, aki közölte, hogy kinyitja az ajtót, de semmi. Mi a rák van most akkor?

You haven't failed, old man... you've done exactly as you were meant to do. However... I am not the Archangel Tyrael...

Vissza

Fórumszabályzat