Nagyon felment a pumpa ma. Nagyon csúnyán nehéz lett a játék, ahogy elkezdődtek a templomos küldetések. Legalább 7-szer haltam ma meg, egy rakat lóvét veszítettem így el. Nem beszélve arról, hogy egy 500-as sebzésű baltám is eltűnt, mert nem tudtam időben kivenni a kezéből.

MEg még vannak apróságok, amik iszonyatosan idegesítenek. Mikor az alkoholt fogja, és megissza, pedig direkt kiveszem kézből. Molotovot eldobja, pedig azt is kiveszem a kezéből.

Szóval vannak hülyeségek, de még mindig marha jó, és változatos, izgalmasak a küldetések.