Tegnap kipörgettem a vége nagyon sablonos, de várom nagyon a DLC megjelenéseket.Azt sajnálom, hogy 40-es szintre sikerült feltornáznom magamat(nem volt türelmem annyit öldökölni a vége felé), de nem engedi, hogy a maradék 10 szintet behozhassam, csak úgy XP vadászatból bóklászgatva a területeken, így a fő szálat letudva.Elölről pedig kezd neki a fene.
Ennek ellenére nálam nagyon jó fogadtatásra talált ez a csihi-puhi.
MEg még vannak apróságok, amik iszonyatosan idegesítenek. Mikor az alkoholt fogja, és megissza, pedig direkt kiveszem kézből. Molotovot eldobja, pedig azt is kiveszem a kezéből.
Szóval vannak hülyeségek, de még mindig marha jó, és változatos, izgalmasak a küldetések.