28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dead Island



Írd ide hozzászólásod:

Drukala
Drukala [559]
Csak tegnap 12 rúgót vesztettem ott a rohadt futkározók miatt. Amikor 4-5 rohan le egyszerre nem könnyű felrúgni, lecsapni őket. Bár a Stomp elég hálás skill, szinte mindenkit azzal végzek ki.

"I guess I have a soft spot for pretty faces"

Peace
Peace [28898]
Nagyon felment a pumpa ma. Nagyon csúnyán nehéz lett a játék, ahogy elkezdődtek a templomos küldetések. Legalább 7-szer haltam ma meg, egy rakat lóvét veszítettem így el. Nem beszélve arról, hogy egy 500-as sebzésű baltám is eltűnt, mert nem tudtam időben kivenni a kezéből. MEg még vannak apróságok, amik iszonyatosan idegesítenek. Mikor az alkoholt fogja, és megissza, pedig direkt kiveszem kézből. Molotovot eldobja, pedig azt is kiveszem a kezéből. Szóval vannak hülyeségek, de még mindig marha jó, és változatos, izgalmasak a küldetések.

Vissza

Fórumszabályzat