28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dead Island



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Hatalmas jelenetet produkáltam! Bár bevallom, hogy én már csak kínomban röhögtem... Elkészítettem 5 darab dezodorgránátot, mert összesen ennyire volt alapanyagom. Kiszedek mindent a kezemből, egyedül a kis kardomat teszem be fegyverként. Emberem mit csinál? Elhajítja az 5000-es sebzésű deo-bombát a kis helyiségben ---> Halál és -4000 dolcsi. Komolyan mondom, már meg sem lepődök. Meglehet oldani, hogy ne dobja el? Molotovot is folyamatosan eldobja, pedig nagyon nem kéne.

Vissza

Fórumszabályzat