28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

Izébizé
Izébizé [3]
Sziasztok! Segitségeteket kérném! Már 3 napja megvan a Clear Sky és nemakar futni egyfolytába a "hiányos jogkörre" panaszkodik pedig rendszergazdaként vagyok bejelentkezve.. Win7 32bit van.SEGITSETEK LÉGYSZIVES!! nagyon szeretném már kiprobálni!

Vissza

Fórumszabályzat