28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - konfiguráció az NVIDIA ajánlásával (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

rootshaper
rootshaper [1614]
jófej ez az nvidia, hogy i7-2600K procit, meg GTX590-et ajánl
mellé még egy olajvállalatot is ajánlhatna, hogy legyen miből finanszírozni

Vissza

Fórumszabályzat