28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - konfiguráció az NVIDIA ajánlásával (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

VodevilX
VodevilX [11345]
Azért ha hiszünk a hozzáértőknek, nem egyszer olvastam már, hogy egy jó középkategóriás proci, 4 maggal tökéletes játékra, és így elég csak a vga-ra összespórolni, viszont abból kettőre Csak hogy nézne ki, ha nem a legerősebb procit promoznák a vga mellé
Arra azért én is kíváncsi leszek hogy bírja majd a vasam a masszívabb jeleneteket multiban, viszont abban a szerencsés? helyzetben vagyok, hogy monitor híján nem vagyok rákényszerülve az 1080p-re Ultra beállítások mellé.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

rootshaper
rootshaper [1614]
jófej ez az nvidia, hogy i7-2600K procit, meg GTX590-et ajánl
mellé még egy olajvállalatot is ajánlhatna, hogy legyen miből finanszírozni

Vissza

Fórumszabályzat