Csak hogy nézne ki, ha nem a legerősebb procit promoznák a vga mellé
Arra azért én is kíváncsi leszek hogy bírja majd a vasam a masszívabb jeleneteket multiban, viszont abban a szerencsés? helyzetben vagyok, hogy monitor híján nem vagyok rákényszerülve az 1080p-re Ultra beállítások mellé.
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”