28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - konfiguráció az NVIDIA ajánlásával (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

GeryG
GeryG [2379]
Hallkan megjegyezném, hogy MÉGSE KELL HOLNAPIG VÁRNI AZ AKTIVÁLÁSSAL!!

Kb 10 perce játszom, de már most imádom!
Egy példa:

Single kampány kb 10. perce, tűzharc alakul ki egy parkoló udvaron. Szépen apránként araszolok előre, autótól autóig, igyekszem oldalba támadni az ellent.

Erre nem figyelek egy pillanatra, és egy MI a hátam mögé kerül és ledöf... még életemben nem késeltek meg single kampányban, olyan volt, mintha multiznék!!!

RESPECT!

Még valami:

A mostani konfigomon (q9550 - ATI 5850 - 6 GB 800MHz RAM) Ultra beállításokon (csak a MSAA 2x és az Antialiasing Post Process Effect an mediumon, a játék alapból ezt kínálta fel) átlag 28-35 fps-t produkál!

Vissza

Fórumszabályzat