28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

L.A. Noire



Írd ide hozzászólásod:

Lacko
Lacko [11561]
Az jó! De hányas szintnél is kapjuk azt a rendesebb ruhát?

Gyilkossági végénél vagyunk.
Nekem tetszett volna ez a játék akkor is, ha végig marad a "clue keresés, kiahallgatás, utazás" recept. De ez a rendhagyó nyomozás is nagyon kellemesen törte meg a mindennapi rutint.

SPOILER
Az kicsit zavart, hogy a templom kapujánál látszott a kerítésben az a rész, ahonnan letörték azt a fémrudat, amivel fel volt feszítve korábban az egyik állítólagos gyilkos lakása. De hiába mentem a kerítéshez és nyomogattam az egeret, nem fedezte fel, mint clue-t. Pedig tök egyértelmű volt. Akkor minek találtuk meg korábban ezt a darabot?

Eggyel korábban a komcsi gyanúsított kihallgatásának eleje teljes kudarc volt: 3-ból 3-at buktunk. De nem úgy, mint korábban, hogy "ja persze!". Hanem úgy, hogy WTF, hát nekünk volt igazunk! Mert ha azt mondtuk, hogy LIE, akkor sziklaszilárd bizonyítékunk volt, de nem fogadta el, ha meg tudtuk, hogy hazudik, mert volt ellene vallomásunk mástól (de azt nem sorolták fel a választható tételek között) ezért azt mondtuk, hogy DOUBT és az is X lett... Ez elég szar érzés volt.
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Szerintem meg az experiencere kapod, mert nekem úgy rémlik, hogy minden harmadik vagy második "szintlépésnél" írta ki, hogy "elérhetővé vált ez és ez az öltözék."

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Lacko
Lacko [11561]
Kösz srácok! És akkor a Vice city is emiatt Vice?

Igen, a közlekedés után a Gyilkosságiakhoz kerültünk, de kimaradt 6 hónap, amig a betörésin voltunk...

Amúgy én még a gyilkosságin vagyok. Kikapok, ha a feleségem nélkül nyomozok tovább,viszont nehéz összeegyeztetni, hogy egyszerre legyen időnk játszani. De nem is baj, mert így legalább nem pörög ki olyan gyorsan.

A feleségemet az zavarja a legjobban a gyilkosságinál, hogy
SPOILER
mindig lehet tudni, hogy nem az gyilkolássza a nőket, akit elkapunk, de nem lehet tenni ellene semmit, mert a sztori így van megírva.


Amúgy én is újrakezdtem (ami persze vicces, hisz még egyszer se toltam végig, de pont azért, hogy addig is játszhassak, amikor egyedül vagyok gépnél és simán lehet párhuzamosan két játékot vinni). Szóval a régebbi küldiket (közlekedési) csinálgatom, de már ennyi idő alatt is elfelejtettem a helyes válaszokat, szóval szerintem nem segít semmit, hogy egyszer már megcsináltad.
Ami érdekes, hogy nem csak a statisztika nem nullázódik le, de még az experience is összeadódik. Szóval amiket az újrakezdett részben kapok experience-t, az beszámítodik a fővonalon is. Bár ennek nem sok értelmét látom, ugyanis a ruhákat se (és semmit se) az experience re (vagy a level-re) kapom. hanem - szerintem - egy adott küldetés lockolja ki a megfelelő ruhát. Vagy nem?
balays82
balays82 [14276]
Konkrétan olyan ügyeket, amelyek a kábítószerrel vannak összefüggésben.

Érdekes, hogy a játék során is elhangzik, hogy Phelps a betörési ügyekkel foglalkozó osztályról (burglary) ment át az új helyére. Ehhez képest még DLC formájában sem kaptunk ilyen ügyeket.
Lacko
Lacko [11561]
Mit jelent ügyosztály esetében a Vice?

Én azért sajnálom, hogy a rablási csoportot kihagytuk... az is jó lett volna.

Vissza

Fórumszabályzat