28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Trine 2 (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

PanzerWolf
PanzerWolf [2139]
Én már végig is vittem tegnap.Nagyon jó kis játék volt!Régen játszottam ilyesmivel, és elkapott a hangulata nagyon!

Fenyeskardu Sturm 20W/Mo Feketebotos Necron 20N/Mo Ayzaz A Yazin 20Mo/Me Havas Jon 20R/Ri Vak Aemon 20Ri/Mo M A L B O R D U S 20E/Me D A R D A L I O N 20P/W Geor Dar Khordak 20A/E

Vissza

Fórumszabályzat