
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Steam
Sehol sem vagytok hozzám képest. Én beváltottam a hét darab szenemet, erre az lett az ajándékom, hogy elküldhetem valakinek ajándékba a Portal első részét. Kösz szépen Valve! 

Az én nagy nehezen összegyűjtött hét darab szenemért meg kaptam egy 50%-os L4D2-es leárazást, de a pláne az egészben az, hogy a játék mindkét része megvan már... szóval nem igazán értem én sem. Oké, ne adjon játékot, de ez már kibaszás, hogy olyasmihez ad kedvezményt ami már eleve megvan.
Senki nem mondta, hogy mindenkinek egyformán fognak záporozni az ajándékok. Ezen az alapon a lottó is micsoda szemétség, mert legalább egy kettese lehetne mindenkinek... Egyébként no offense!
Az én cserealapjaim:
- Sanctum (4pack-ból származik, mivel ezt pénzért vettem, így pénzt is elfogadok érte)
- Alien Breed: Impact
Kuponok közül ami ér valamit:
- Two Worlds II -66%
Steam CD-kulcsok:
- inMomentum
- Hacker Evolution: Duality
- Hacker Evolution: Untold
Van egy Humble Indie Bundle 2 kulcsom is Steam-re, a következő játékokkal:
- Braid
- Machinarium
- Revenge of the Titans
- Cortex Command
- Osmos
Plusz bővült a kínálat egy Humble Indie Bundle 3 kulccsal is:
- Crayon Physics Deluxe
- And Yet It Moves
- Cogs
- Hammerfight
- VVVVVV
Elsősorban játék érdekelne érte, pl DLC-s Renegade Ops, Portal 2, és még nagyon sokminden
Az én cserealapjaim:
- Sanctum (4pack-ból származik, mivel ezt pénzért vettem, így pénzt is elfogadok érte)
- Alien Breed: Impact
Kuponok közül ami ér valamit:
- Two Worlds II -66%
Steam CD-kulcsok:
- inMomentum
- Hacker Evolution: Duality
- Hacker Evolution: Untold
Van egy Humble Indie Bundle 2 kulcsom is Steam-re, a következő játékokkal:
- Braid
- Machinarium
- Revenge of the Titans
- Cortex Command
- Osmos
Plusz bővült a kínálat egy Humble Indie Bundle 3 kulccsal is:
- Crayon Physics Deluxe
- And Yet It Moves
- Cogs
- Hammerfight
- VVVVVV
Elsősorban játék érdekelne érte, pl DLC-s Renegade Ops, Portal 2, és még nagyon sokminden

Hát a faszomat a steam-be. Nagy nehezen összeszedtem 15 szenet, na mondom úgyse nyerem meg a fődíjat, beváltom őket. Erre kaptam egy 25%-os és egy 50%-os valve kupont, amiből eddig is volt 5 darabom. Haver meg a lófaszért kapott Witcher-t. Mindegy, akar valaki cserélni valami értelmesre?
Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 21:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4474]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
