28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

L.A. Noire - még nincs döntés a folytatásról (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
A Team Bondi egy része beleolvad a Rockstarba, ezért valószínűleg meg tudnák csinálni, ha nagyon akarnák. Igaz, hogy a nagyfőnök, Brendan McNamara távozott, meg nyilván néhány további fontos ember is, de ez sem lehet túlságosan nagy akadály.
Ha pedig úgy gondolod, hogy a Rockstar csak igénytelen konzolportokat készít, az a te dolog. Szerintem sokan a mai napig örülnének egy "igénytelen" Red Dead Redemption portért. Érdekes, hogy amikor valamit nem ad ki PC-re a Rockstar, akkor az a baj, ha meg kiad, akkor az sem tetszik.
Amiga
Amiga [69]
Csak ne felejtsük el, hogy a Team Bondit a Rockstarral való együttműködés hazavágta, szóval "évek múlva" kitől is várjuk azt a folytatást? A Rockstartól csak igénytelen konzolportra telik...

Vissza

Fórumszabályzat