Én itt olvastam a mobil tüzérségről: http://bf3blog.com/battlefield-3-armored-kill/
Szerintem az új tank az orosz Armata lesz, meg talán valami új amerikai tank is lesz benne már akkor.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Battlefield 3 - Rush mód helyett új játékmód (Hírek)
Tüzérségről nem tudok semmit, új tankról is csak pletyka szintjén a Leo2A6-os terjeng.
Én a kompetitív, azaz versenyjellegű használhatatlanságról írtam - az Op. Firestormon jelenleg 2 repülő, egy attackheli, és 3 tank található, 3 zászlóra, hatalmas pályán. Egy 8v8 waron ez úgy néz ki, hogy 2 ember repül, 2 helizik, 4 tankozik, és nincs gyalogos. Oké, hogy járművek, meg conquest, csak ez már a ló másik oldala.
Vszg. ezt a vonalat viszik tovább, de kupákra, ladderekre így ezek a pályák alkalmatlanok lesznek (max azok a csapatok választják majd, akik semmi mást nem akarnak csak szopatni az ellenfelet, akár olyan áron is hogy ők szenvednek).
Publikolni biztosan jó lesz, a Bf2-ben az egyik kedvencem Highway Tampa volt, oldalanként 6 vagy 7 tankkal...
Én a kompetitív, azaz versenyjellegű használhatatlanságról írtam - az Op. Firestormon jelenleg 2 repülő, egy attackheli, és 3 tank található, 3 zászlóra, hatalmas pályán. Egy 8v8 waron ez úgy néz ki, hogy 2 ember repül, 2 helizik, 4 tankozik, és nincs gyalogos. Oké, hogy járművek, meg conquest, csak ez már a ló másik oldala.
Vszg. ezt a vonalat viszik tovább, de kupákra, ladderekre így ezek a pályák alkalmatlanok lesznek (max azok a csapatok választják majd, akik semmi mást nem akarnak csak szopatni az ellenfelet, akár olyan áron is hogy ők szenvednek).
Publikolni biztosan jó lesz, a Bf2-ben az egyik kedvencem Highway Tampa volt, oldalanként 6 vagy 7 tankkal...
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Nem, hanem a stílusára. Amúgy LordMatteo az Armored Killben nem nagyon nagyok lesznek a pályák, nagyon sok járművel (köztük új tankokkal, meg mobil tüzérséggel)? Miért lenne használhatatlan az a DLC?
Ugye az 1999-es Unreal Tournament is a CoD-tól lopta a Domination játékmódot?
update.: Ok, én vagyok hülye, nem kifejezetten a játékmódra gondoltál.
update.: Ok, én vagyok hülye, nem kifejezetten a játékmódra gondoltál.
Ez egy CoD koppintás lesz, de a Armored Killre járműveire kíváncsi vagyok.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 15:39
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [11]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]