28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

dr4g0n1c
dr4g0n1c [9]
KÖssz! Az a probléma hogy nem indul a black ops sem az mw2 de már meg van az új flash is. Mert itt nem sötét lesz a kép hanem vissza lép dash-er és azt írja hogy nem támogatott lemez, nézzem meg az xbox oldalát segítségért. Remélem te tudsz segíteni. A választ előre is köszönöm!
Cibi 97
Cibi 97 [112]
nem csak ,,pc-s" az oldal, én is ,,360-os" vagyok szóval kérdezz!

xbox live gamertag: cibi2838

dr4g0n1c
dr4g0n1c [9]
Heló! Tudom hogy ez egy pc-s weboldal de ha valaki tudna segíteni egy xbox-os problémában azt nagyon megköszönném!!!

Vissza

Fórumszabályzat