28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GTA IV elképesztő hibák - megoldások! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

hitmaniman
hitmaniman [3]
Sziasztok ! Nekem egy ojan problémám van hogy letöltötem a játékot felraktam patch , crack , minden indul is szépen.De nemtudok grapichon belül semmitse csinálni nem enged átálitáni semmit és a legelsö küldetésnél addig amig kinem megyek az utcára tök szép a grafika de aztán ha kiérek és elmegyek a abbol körzetböl hírtelen eltünik minden csak a rengetek kocsit láttom az egész pályán és a gyalogosokat meg a oszlopokat, táblákat ellég idegesitő ! ! Valaki tudna nekem ebbe segiteni ? előre is köszönöm!

Vissza

Fórumszabályzat