28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GTA IV elképesztő hibák - megoldások! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

hitmaniman
hitmaniman [3]
Szia! Köszi a választ! Akkor nekem is segithetnél mert megvan eredetibe Xbox 360-on , Pc-re is megakarom venni! Csak gondoltam előte megnézzem még is mitszolhozzá a gépem ! Szerinted eredetinél is feléphet ijen hiba?
a gépem : Intel(R) Core (TM) i3-2330M CPU @ 2.20GHz, 4,00 GB RAM,32 bites windows 7

Vissza

Fórumszabályzat