nekem is csak ez az egy gondom volt!!!egyszerűen idegesít,h betűvel van kiírva,nem tom olyan gyorsan elolvasni...Liquid nem lehetne számokkal írni???NAAA LIQUID!!!LÉCCI!!!
jah megvettem
haaaaaaat egesz jo,egy vmi viszont marhara idegesit..
nem eleg,hogy betukkel irjak ki az oldalszamot,de a lap szelen(pfeeeeeoojjjjjjjjjjjjjjj)
amugy roxor,kulon orom volt a gta3VC cikk
sztem most erdemes megvenni,mert megint novekedesnek indulta szinvonal(mondom CoVboy mestert nem kozeliti meg,de ha jol latom nem is nagyon akarja,mas stilusu lett az ujsag!)
szerintem az 576 au utóbbi időben borzalmasan leromlottt.
Igaz a legutóbbi számát nem láttam de nem is csigázott fel sajnos.
Előfizetö voltam elpttempedog rendszeresen vetten a lapot de visszanézve sajnálom, azzt ami a valamikori kedvenc újságommal történt.