28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

mark1993
mark1993 [259]
Nem.
Madrac
Madrac [4264]
Nem raktal az eleresi utba ekezetes karaktert? Origin utalja nagyon.

Quoth the raven, `Nevermore.'

JoskaiSanyi
JoskaiSanyi [7]
Alapból rendszergazda vagyok, de így sem engedi telepíteni :S
Madrac
Madrac [4264]
Az hogy rendszergazdakent jelentkezel be.

Quoth the raven, `Nevermore.'

JoskaiSanyi
JoskaiSanyi [7]
Sajnos nem működtek a tanácsaid.

Most újratelepítéssel próbálkoztam. Telepítés vége előtt mindig kiírja ezt a problémát:

http://kepfeltoltes.hu/120704/rendszergazda_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mi a megoldás?
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Ha a játék maga elindul, megjelenik a tálcán, de végül soha nem kerül fel onnan az arocdba: Hozd fel manuálisan. Néha be szokott ragadni pályatöltésnél

Ha a játék el sem indul, meg sem jelenik a tálcán: Nézd meg, fut-e az Origin.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

JoskaiSanyi
JoskaiSanyi [7]
Segítség kéne! Elindítom a BF3-at, behozza a Battlelogot, felmegyek a kedvenc szerverek közé, rákattintok a Join Server gombra, és nem csatlakozik, csak "végtelen" ideig tölt és írja a Joining Server feliratot...

Vissza

Fórumszabályzat