Kibannoltak egy szerverről, miközben 9-15-ben voltam. A kör felénél jöttem fel a többiek után (két emberről van szó), javítottam az APC-t, néha lőttem fentről, ennyi, top4 lettem a csapatban. Igen, nyilván csaló vagyok, és nem a szerver volt halál színvonaltalan.
SPOILER[PHD] ftw!
A kibaszás társas játék, sose feledd.