28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Kibannoltak egy szerverről, miközben 9-15-ben voltam. A kör felénél jöttem fel a többiek után (két emberről van szó), javítottam az APC-t, néha lőttem fentről, ennyi, top4 lettem a csapatban. Igen, nyilván csaló vagyok, és nem a szerver volt halál színvonaltalan.

SPOILER
[PHD] ftw!

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat